Доброго здоров’я!
Шановний відвідувачу, інформацію про цей лікарський засіб Вам надано на Ваш запит від 07.07.2015р.
нервовенедоступнихКВАТТРЕКСпоставленіініціативністьШановнийPlaytech casino no deposit bonusPoker sites for us playersReal money gambling online

Лікарський безрецептурний засіб. Запитуйте в аптеках

Безнадійних ситуацій немає, тому що є КВАТТРЕКС – правильний вихід з будь-яких ситуацій, навіть безвихідних.

«І тут включився мозок….»

Кваттрекс


Quattrex

Стимулює пам’ять

Підвищує розумову працездатність

Повертає інтерес та ініціативність

Quattrexpack1

Бувають ситуації, коли розумієш, що все, межа досягнута. Кількість завдань перевищує кількість рядків у щоденнику, і простіше впасти в стан  повного байдикування, ніж шукати сили для того, щоб подолати «дев’ятий вал» стресу.

Вихід є! Причому, як мінімум два! Перший – Вирішити поставлені завдання. Або – повне байдикування, що теж вихід, але результат вже не той, що потрібен!

Доступний спосіб допомогти собі включити мозок і впоратися із нервовою напругою та стресом, вирішити всі завдання без шкоди для здоров’я – це звернутися за допомогою до наукових розробок в галузі фармакології, які пропонують вже готові рішення. Наприклад, прийом КВАТТРЕКС.

КВАТТРЕКС сприяє прискоренню розумових процесів, поліпшенню концентрації уваги, стимулює пам’ять, підвищує здатність до навчання, при цьому усуває стрес, безсоння, нервову напругу і тривожність. КВАТТРЕКС – це похідна природного метаболіту клітин мозку γ-аміномасляної кислоти та фенілетиламіну, які природним шляхом допомагають мозку підвищити власний ресурс, а не підстьобують його, як більшість енерготоніків. Дія КВАТТРЕКС – це поліпшення обмінних процесів клітин мозку, насичення їх киснем. КВАТТРЕКС сприяє поліпшенню мозкового кровообігу, концентрації уваги, підвищує стійкість клітин мозку до гіпоксії (кисневого голодування), яка виникає внаслідок тривалого перебування в закритих приміщеннях, наприклад. При цьому КВАТТРЕКС допомагає зняти підвищену тривожність, покращує якість сну, що допомагає організму швидко відновлюватися, нормалізує психоемоційний стан людини, одним словом,  усуває нервове напруження і  стан стресу. Але, слід пам’ятати, що крім прийому КВАТРЕКС, спати і їсти слід обов’язково, навіть якщо на це немає часу.

 КВАТТРЕКС. Що це?

КВАТТРЕКС – спеціально розроблений препарат, який містить похідну природнього метаболіту клітин мозку  γ-аміномасляної кислоти та фенілетиламіну, що природним шляхом допомагають активізувати власний ресурс мозку, підвищити інтелектуальні властивості і захистити від нервового перенапруження та стресу.

КВАТТРЕКС. Кому потрібен?

КВАТТРЕКС рекомендований дорослим та дітям з 11 років з метою підвищення інтелектуальної та емоційної активності, концентрації уваги, зміцнення пам’яті. Для усунення тривожно-невротичних станів, неспокою, страху, тривожності, для профілактики стресових станів, безсоння.

КВАТТРЕКС. В яких випадках приймати?

Якщо ви доросла людина, яка відчуває нервове перенапруження, стрес, страх та тривожність або готуєтеся до здачі проекту або екзаменів, відмічаєте  нездатність запам’ятовувати та обробляти  велику кількість інформації, виконуєте або контролюєте одночасно багато завдань, відчуваєте відчай, у неспромозі виконати доручені завдання -  всі ці випадки є показаннями до застосування КВАТТРЕКС.

КВАТТРЕКС. Як приймати?

Дорослим призначають по 1 або 2 капсули 3 рази на добу. Застосовують внутрішньо перед вживанням їжі, запиваючи водою.  Курс лікування  становить 4-6 тижнів.

 

Лікарський безрецептурний засіб. Виробник: ТОВ «Фарма Старт» (Україна). Реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/12875/01/01 від 10.04.2013 р. Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.


САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

12

Всі права захищено, 2013 Підтримка - Агентство Медіастратегій